skip to Main Content

Võrguseisundi kontroll

Kindlusta oma ettevõtte küberturvalisus võrguseisundi kontrolliga.

VÕRGUSEISUNDI KONTROLL

On fakt, et 99% kõigist organisatsioonidest ei ole küberrünnakute eest kaitstud. Kuna küberründajad loovad avastamise vältimiseks kindlal eesmärgil ehitatud ründeid, siis võrreldes tavapäraste IT probleemidega avalduvad küberturbe probleemid harva enne kui midagi on reaalselt juhtunud.

Parim viis antud probleemi lahendamiseks on CYBERS võrguseisundi turbekontroll. Meie eksperdid analüüsivad organisatsiooni võrku ja koguvad igakülgseid andmeid aktiivsete ohtude kohta kogu keskkonnas, sealhulgas võrkudes, lõpp-seadmetes ja mobiilseadmetes. Kõik kogutud andmed jäävad teie keskkonda.

Meie spetsialistid paigaldavad teie võrku monitooringu seadme mis kogub infot teie võrguliiklusest ja selle baasil loob raporti. Sõltuvalt kliendi võrgu ülesehitusest saab monitooringus kasutada Standard või Täiustatud lähenemist.

Analüüsiperioodi lõpus saate põhjaliku aruande, mis annab ülevaate eksisteerivatest ohtudest, mida saab kasutada tugevdamaks ettevõtte turvalisuse kultuuri, poliitikat ning tehnoloogiat

Meie missiooniks on pakkuda klientidele kulu efektiivseid küberturbe lahendusi, arendatud teenus suudab luua kliendile kasu juba kahe nädalaga.

 

Võrguseisundi kontrolli tulemusena saad ülevaate:

  • Pahavara levitavate veebilehtede külastatavus
  • Kasutatavate rakenduste nimekiri ja riskiaste
  • Informatsioon võrku sissetungi katsetest ja tehnikatest
  • Nakatunud seadmete kuulumine robotvõrkudesse
  • Kõrgendatud riskiga tööjaamade nimekiri
  • Nimekiri pahavara tüüpidest ja nakatunud seadmetest
  • Informatsioon võrgus liikuvate failide tüüpidest (Word, Excel, PDF) ja suundadest (Upload, download)
  • Informatsioon võrgus liikuvate tundlike andmete olemasolu ja tüübi kohta
  • Tundmatute failide ohuaste määramine kasutades Check Point ThreatCloud keskkonda

* Juhul kui klient kasutab SSL dekrüpteerimise tehnoloogiat võrguperimeetril ja võrgu riistvara võimaldab dekrüpteeritud liiklust peegeldada, on seadmele nähtav informatsiooni kogus suurem, mis annab võimaluse genereerida raporti ka GDPR vaatest.

 

Aruande näidis
Vaadake aruande näidist, et saada eelvaade aruandes sisalduva teabe ulatusest.  Võtke meiega ühendust ja lepime kokku, kuidas analoogne ülevaade ka Teie organisatsioonist luua.

Küsi pakkumist