Esileht> Tule meile tööle!

Karjäär

CYBERS on oma klassi parim hallatud turbeteenuse pakkuja (MSSP), mis pakub laias valikus turvateenuseid, nagu turvasündmuste jälgimine ja intsidentidele reageerimine, turvaseadmete haldamine, pidev haavatavuse haldamine ja palju muud.

miks töötada meiega tööpakkumised galerii töötajad räägivad

Miks liituda meiega

CYBERS poleks siin ilma meie inimesteta.

Et saavutada klientide usaldus, seame me esikohale oma töötajad.

CYBERSis käib kliendikeskne lähenemisviis käsikäes koostööpõhise, stabiilse töökeskkonnaga, mis võimaldab kõigil anda oma panus ja saavutada edu.

Meie tugevus peitub mitmekesisuses ja töökultuuri edendamises, mis põhineb jagatud ideedel ning erineval oskusteabel. Meie eesmärgiks on säilitada tervislik tasakaal tööalaste rollide ning isikliku vastutuse, eraelu ja huvide vahel.

Hüved

  • Pandlik tööaeg ja kodukontori võimalus
  • Kaasaegne kontor, mis on varustatud suupistete ja jookidega ning kus lemmikloomad on teretulnud
  • Viis lisapäeva tasustatud puhkust pärast esimest tööaastat
  • Spordikompensatsioon või tervisekindlustus
  • Erinevad koolitusvõimalused, mentorid, osalemine rahvusvahelistel konverentsidel
  • Suurepärased töökaaslased ja põnevad firmaüritused
Miks liituda meiega

Tööpakkumised

Klienditeenuse haldur

CYBERS’i seirekeskus otsib oma meeskonda haldurit, kes vastutab seirekeskuse (SOC) tehnilise müügi ja klientide heaolu eest.

Loe lähemalt

Ei leidnud sobivat ametipositsiooni?

Otsime alati uusi talente! Saada meile oma CV või LinkedIn profil aadressil jobs@cybers.eu.

Veel põhjuseid liitumiseks

Meie töötajad räägivad

Mõni võib väita, et mu töö on igav. Tutvudes päevad läbi turvaaruannetega ning püüdes neist aru saada. Aga ma näen seda teisiti. Meie meeskond on jahil. Otsime märke sissetulevatest küberrünnakutest ja pahavarast. Ja me leiame selle, lahendame olukorra ja lähme koju teadmisega, et säästsime just ettevõtte ja tuhanded inimesed lunavara ohvriks langemisest.

Siim Turvaanalüütik

Küberturvalisus ei tähenda ainult terminalis skriptimist vaid see hõlmab kõike – inimesi, tehnoloogiat kui ka protseduure. Töötades välja põhjaliku Infoturbe strateegia, mis toetab äriprotsesside toimimist on võimalik ära hoida tõsine tragöödia, mis võib hälvata ettevõtte toimimist. Hästi toimivad protseduurid tähendavad hästi valitud turvakontrolle. ISO27001 sertifitseeritud audiitorina aitame koos oma meeskonnaga ettevõtetel analüüsida küberturvalisust puudutavaid riske, leiame mitte vastavusi ja koostame tegevuskavasid nende parendamiseks.

Jüri Äririskide guru

Viirustõrje on rumal. Tulemüür on kasutu. E-posti turvalisus on alahinnatud. Kuid kui muudate need kõik veidi paremaks ja koos toimima SIEM lahenduse või muude tööriistade kaasabil, hakkavad nad ühtäkki tegema vajalikku. Olen küberjulgeoleku tehnoloogiaorkestri dirigent ja SOAR on minu taktikepp. Samuti meeldib mulle koostada diagramme.

Kaupo Turvainsener

Meid ümbritseb sadu küberturvalisuse tehnoloogiaid ja teenuseid. Koos müügimeeskonnaga aitame klientidel kombineerida ja sobitada erinevaid turbetööriistu ja CYBERSi teenuseid. Alates 10-liikmelisest idufirmast kuni 10-tuhandelise globaalse ettevõtteni – aitame kõigil oma turvalisust õigesti teha. Nende kombineerimine on väga hea maiuspala.

Katrin Äriarenduse spetsialist

CYBERS on tore koht, kus töötada!

Ei leidnud sobivat tööpakkumist? Saada oma CV!