Esileht> Tule meile tööle!

Karjäär

CYBERS on oma klassi parim hallatud turbeteenuse pakkuja (MSSP), mis pakub laias valikus turvateenuseid, nagu turvasündmuste jälgimine ja intsidentidele reageerimine, turvaseadmete haldamine, pidev haavatavuse haldamine ja palju muud.

miks töötada meiega tööpakkumised galerii töötajad räägivad

Miks liituda meiega

CYBERS poleks siin ilma meie inimesteta.

Meie meeskond on multikultuurne, kogemustega ning väga laialdaste teadmistega inimesed, kellel on alati võimalus üksteiselt midagi õppida.

Kontorikoerad! Tasustatud puhkus! Konkurentsivõimelist palka ja head kvalifikatsiooni! Paindlik tööaeg, et säiliks hea tasakaal töö, pere ja hobide vahel!

Hüved

  • Võimalused koolitusteks
  • Suurepärased töökaaslased
  • Rahvusvahelised konverentsid ja treeningud
  • Mentorid
  • Vaheldusrikas töö
Miks liituda meiega

Tööpakkumised

Läbistustestija

Loe lähemalt

Ei leidnud sobivat ametipositsiooni?

Otsime alati uusi talente! Saada meile oma CV või LinkedIn profiil aadressil jobs@cybers.eu.

Veel põhjuseid liitumiseks

Meie töötajad räägivad

Mõni võib väita, et mu töö on igav. Tutvudes päevad läbi turvaaruannetega ning püüdes neist aru saada. Aga ma näen seda teisiti. Meie meeskond on jahil. Otsime märke sissetulevatest küberrünnakutest ja pahavarast. Ja me leiame selle, lahendame olukorra ja lähme koju teadmisega, et säästsime just ettevõtte ja tuhanded inimesed lunavara ohvriks langemisest.

Siim Turvaanalüütik

Küberturvalisus ei tähenda ainult terminalis skriptimist vaid see hõlmab kõike – inimesi, tehnoloogiat kui ka protseduure. Töötades välja põhjaliku Infoturbe strateegia, mis toetab äriprotsesside toimimist on võimalik ära hoida tõsine tragöödia, mis võib hälvata ettevõtte toimimist. Hästi toimivad protseduurid tähendavad hästi valitud turvakontrolle. ISO27001 sertifitseeritud audiitorina aitame koos oma meeskonnaga ettevõtetel analüüsida küberturvalisust puudutavaid riske, leiame mitte vastavusi ja koostame tegevuskavasid nende parendamiseks.

Marje Äririskide guru

Viirustõrje on rumal. Tulemüür on kasutu. E-posti turvalisus on alahinnatud. Kuid kui muudate need kõik veidi paremaks ja koos toimima SIEM lahenduse või muude tööriistade kaasabil, hakkavad nad ühtäkki tegema vajalikku. Olen küberjulgeoleku tehnoloogiaorkestri dirigent ja SOAR on minu taktikepp. Samuti meeldib mulle koostada diagramme.

Kaupo Turvainsener

Meid ümbritseb sadu küberturvalisuse tehnoloogiaid ja teenuseid. Koos müügimeeskonnaga aitame klientidel kombineerida ja sobitada erinevaid turbetööriistu ja CYBERSi teenuseid. Alates 10-liikmelisest idufirmast kuni 10-tuhandelise globaalse ettevõtteni – aitame kõigil oma turvalisust õigesti teha. Nende kombineerimine on väga hea maiuspala.

Katrin Äriarenduse spetsialist

Ei leidnud sobivat tööpakkumist? Saada oma CV!

CYBERS on tore koht, kus töötada!