Esileht> Teenused

Meie teenused

Pakume laia valikut küberturbe tooteid ja teenuseid. Reeglina alustame nõustamise ja auditiga, et pakkuda teile à la carte lahendust  vastavalt sellele, millega teil kõige enam välist abi vaja on. Kui ohud muutuvad või teie turbemaastikul tekivad uued väljakutsed, kohendame vastavalt nii teenuste paketti kui omavahelisi kokkuleppeid.

 

küberturbe operatsioonid punane meeskond riskid ja vastavus

KÜBERTURBE OPERATSIOONID

eCSIRT ehk SOS teenus

eCSIRT ehk SOS teenus

Aitame lahendada ka kõige raskemaid küberrünnakuid ja tagada, et kahju ärile oleks võimalikult väike. SOS teenusega on teie käsutuses kogenud küberturbeintsidentide reageerimise meeskond just siis, kui neid vajate.

Loe edasi

Logihaldusteenus

Logihaldusteenus

Kui IT on teie ettevõtte vereringe, siis tasub mõelda sellele, et ka väiksed rikked, mida ikka ette võib tulla, ei muutuks kriitiliseks. Logid aitavad teha kontekstist sõltuvaid ja operatiivseid otsuseid süsteemis toimuvate sündmuste kohta ning lahendada nii turvalisusega seotud kui ka ärilisi väljakutseid.

Loe edasi

Turbetaristu teenusena

Turbetaristu teenusena

Arendame teie turvastrateegiast lähtuvalt tervikliku turbearhitektuuri. Aitame nõuete ja vajaduste alusel valida sobivaimad tooted, mille litsentsid vastavad tegelikule mahule ning panna paika protsessid, mis tagavad, et igapäevane turvalisuse tagamine oleks sujuv ja efektiivne.

Loe edasi

Haavatavuse hindamine

Haavatavuse hindamine

Haavatavuse hindamine aitab avastada, tuvastada, kategoriseerida ja hallata teie IT-süsteemide nõrkusi, näiteks puuduvaid uuendusi, ebaturvalisi konfiguratsioone ning lõppenud tootetoega tarkvara või riistvara.

Loe edasi

PUNANE MEESKOND

Turbeläbistustestid teenusena

Turbeläbistustestid teenusena

Oma punase meeskonna ja läbistustestimise teenuse abil imiteerime küberkurjategijate rünnakut, et kontrollida teie rakenduste, süsteemide, taristu ja teenuste turvameetmeid.

Loe edasi

Punase tiimi lööktestimine

Punase tiimi lööktestimine

Lööktestimine aitab saada ajakohase realistliku pildi, milline on teie organisatsiooni valmisolek seista vastu reaalsetele küberohtudele ning saada ülevaade lünkadest ettevõtte kaitsevõimekuses.

Loe edasi

Õngitsemine

Õngitsemine

Õngitsemise teenusega imiteerime tõelisi andmepüügikampaaniaid, et mõõta teie ettevõtte töötajate turvateadlikkust ja pakkuda selle parandamiseks vajalikku teavet.

Loe edasi

VIP turve

VIP turve

VIP turve tähendab kohandatud paketti teenustest teie ettevõttes kõige rohkem küberrünnakute sihtmärkideks olevate töötajate turvamiseks.

Loe edasi

RISKID JA VASTAVUS

Infoturbejuht teenusena

Infoturbejuht teenusena

Kogenud ja sertifitseeritud infoturbejuht aitab koostada küberturbestrateegia või viia ellu konkreetsed projektid teie organisatsiooni turbetaseme tõstmiseks. Meie poolt nõustavad teda omakorda iga kitsama valdkonna tippeksperdid ja kolleegid

Loe edasi

Küberturvalisuse koolitused ja sertifikaadid

Küberturvalisuse koolitused ja sertifikaadid

Pakume koolitusi ja sertifitseerimisprogramme küberjulgeolekualaste teadmiste omandamiseks ja ajakohastamiseks teie IT- osakonnale, töötajatele või juhtkonnale. Katame teemasid üldisest turvateadlikkusest kuni spetsiifilise tehnilise väljaõppeni.

Loe edasi

Vastavuskontroll

Vastavuskontroll

Meie meeskond on koolitatud kriisiolukordadeks ja toetab teid nii intsidendi kiire lahendamisega kui ka hädaolukorra plaani koostamise ja intsidentidele reageerimise protsesside välja töötamisega.

Loe edasi

Microsoft 365 turvalisus

Microsoft 365 turvalisus

Teenus, mis tagab klientidele parimaid pilveteenuste turvalisuse monitooringu lahendusi. Kui kindel oled oma pilveteenuste turvalisuses?

Loe edasi

ISO 27001

ISO 27001

Küberturbealane ISO27001 sertifikaat kinnitab, et tuvastate, hindate ja juhite turvariske korrapäraselt ja vastavalt nõuetele. Kui olete otsustanud sertifikaadi oma organisatsioonile hankida, saavad meie ISO27001 konsultandid aidata jõuda soovitud tulemuseni võimalikult kiirelt ja tõhusalt.

Loe edasi

Riskianalüüs

Riskianalüüs

Riskianalüüsi abil kaardistame organisatsiooni varad, mida küberrünnak võib mõjutada (nt riistvara, süsteemid, sülearvutid, kliendiandmed ja intellektuaalomand) ning erinevad riskid, mis võivad neid, teie mainet ja ärimudelit mõjutada.

Loe edasi

Küberhügieeni koolitused

Küberhügieeni koolitused

Turvalisus organisatsioonis on nii tugev, kui tugev on selle nõrgim lüli. Regulaarsed küberhügieenikoolitused aitavad parandada töötajate teadmiste taset ja olla kursis parimate praktikatega andmelekke või süsteemi sissetungi vältimiseks.

Loe edasi

Valik meie kliente

Võta meiega ühendust!

Kuidas digitaliseerimisega kaasnevaid riske hinnata ning oma äritegevuse aluseks olevaid süsteeme ja andmeid kaitsta?

Kuidas tagada küberohtude ennetamine, õigeaegne märkamine ja optimaalne reageerimine?

Kas ja millega vajaks teie IT meeskond abi?