Meie partnerid

McAfee

McAfee

Turvatehnoloogiate üks tuntumaid tarnijaid ja meie pikaajaline partner McAfee pakub laiahaardelist tootevalikut. Eriti tugevad on nende lahendused EDR-i, XDR-i ja Cloud Security valdkondades.

Pilveturve EDR XDR SIEM identiteedihaldus

Vectra.AI

Vectra.AI

Vectra.AI on üks paremaid lahendusi keerulisemate ohtude ja rünnakute haldamiseks võrgu tasandil. Vectra Cognito ainulaadne juhendite ja õppimise keskkond võimaldab kiiret ja väga tõhusat kasutuselevõttu.

NDR pilveturve vastavus

Recorded Future

Recorded Future

Recorded Future pakub analüütikalahendust, mis lisab mistahes kasutusel olevale turvalisuse tarkvarale märkimisväärset täiendust. Võimas tööriist sobib nii ohtude tuvastamiseks kui ka paljudeks muudeks ülesanneteks. API võimaldab väga kiirelt ja hõlpsalt viia SIEM-i, SOAR-i, EDR-i ja muud tööriistad täiesti uuele tasemele.

Ohuteave pilveturve vastavus

Proofpoint

Proofpoint

Proofpoint on olnud pikka aega üks liidritest kõikvõimalikes tootevõrdlustes ja seda ka põhjusega. Tegemist on ühe parima e-maili-turbeplatvormiga. Tootes on lisaks muule e-mailide turvalisusega seotud funktsionaalsustele ka põhjalik ja täpne ülevaade andmepüügikatsetest ning õppekeskkond, kuhu saab töötajaid suunata koolitusi läbima.

emailiturvalisus turvalisuskoolitus andmepüük pilveturve

IBM

IBM

IBM on ühe kõige edukama ja põhjalikuma SIEMi platvormi – qRadar’i tootja. Toode pakub lõputult võimalusi ja liidestusi ning on sageli SOC-meeskondade eelistatud standardne valik.

SIEM identiteedihaldus SOAR

Elastic

Elastic

Elastic’usse on kokku toodud Elasticsearch tehnoloogia, Logstash ja Kibana, mille kombinatsioon on pannud aluse SIEMi uuele ajastule. Elastic’u tasuta versioon on väga hea lisakoht logihalduse juurutamiseks. Edasi saab hõlpsasti lisatööriistu ja masinõppe funktsioone lisada.

SIEM vastavus XDR

Crowdstrike

Crowdstrike

Crowdstrike on vaieldamatu liider lõpp-seadmete ja pilveturbe valdkonnas. Pilvepõhise tööriistana loodud CrowdStrike Falcon lahenduse saab vaid tunni aja jooksul juurutada tuhandetele seadmetele, mis muudab selle ka suurepäraseks ja kulutõhusaks lahenduseks ka intsidendi olukorras.

EDR XDR ohuteave pilveturve

Microsoft

Microsoft

Microsoft on küberturvalisuse valdkonnas palju pingutanud. Tulemustes ei pea O365 investeerinud ettevõtted pettuma. Turbelahenduste seas on EDR, seadmete turvalahendused, Sentinel SIEM jm.

EDR identiteedihaldus SIEM

CheckPoint

CheckPoint

Checkpoint Quantum on pikka aega olnud üks parimaid võrguturbelahenduste pakkujaid. Nende portfell on arenenud koos ettevõtete kasvavate vajadustega seoses pilveturbega.

võrk emailiturvalisus pilveturve

Tenable

Tenable

Tenable on oluline tööriist, mis aitab teil hinnata ja hallata haavatavusi kogu organisatsioonis. Pidevalt lisandub tooteid, uusi funktsioone ja analüüsi lähtekohti – lõppseadmetest pilvekonteinerite ja OT-ni.

haavatavustehaldamine pilveturve vastavus

Palo Alto Networks

Palo Alto Networks

PaloAlto Networks on tuntud tegija võrguturbe valdkonnas ja laiendanud oma haaret Security Cloud, edge- ja isegi turvaautomaatikale. Nende Cortexi tooteperekonda peetakse üheks parimaks XDR-platvormiks tänu lõppseadme ja võrguturbe sujuvale integratsioonile.

võrk SOAR XDR pilveturve

KnowBe4

KnowBe4

KnowBe4 on turvateadlikkuse tõstmise koolitusplatvorm, mis võimaldab ettevõttel aktiivselt võitluses andmepüügi vastu kui ka harida ning mõõta ettevõtte töötajate teadmiste taset. Suureks abiks on olnud neile üks silmapaistvamaid häkkereid ja sotsiaalse inseneeria esiisa Kevin Mitnick. Lisaks muudele materjalidele on keskkonnas üleval erinevad andmepüügisimulatsioonid (ja aruandlus), mis on abiks paljudele ettevõtetele. KnowBe4 pakub ka üht kõige intuitiivsemat tööriista erinevate nõuete (N: ISO27001, PCI/DSS, GDPR jne) halduseks.

vastavus turvakoolitus andmepüük