Meie partnerid

Trellix

Trellix

Turvatehnoloogiate üks tuntumaid tarnijaid ja meie pikaajaline partner Trellix pakub laiahaardelist tootevalikut. Eriti tugevad on nende lahendused EDR-i, XDR-i ja Cloud Security valdkondades.

Pilveturve EDR XDR SIEM identiteedihaldus

Vectra.AI

Vectra.AI

Vectra.AI on üks paremaid lahendusi keerulisemate ohtude ja rünnakute haldamiseks võrgu tasandil. Vectra Cognito ainulaadne juhendite ja õppimise keskkond võimaldab kiiret ja väga tõhusat kasutuselevõttu.

NDR pilveturve vastavus

Recorded Future

Recorded Future

Recorded Future pakub analüütikalahendust, mis lisab mistahes kasutusel olevale turvalisuse tarkvarale märkimisväärset täiendust. Võimas tööriist sobib nii ohtude tuvastamiseks kui ka paljudeks muudeks ülesanneteks. API võimaldab väga kiirelt ja hõlpsalt viia SIEM-i, SOAR-i, EDR-i ja muud tööriistad täiesti uuele tasemele.

Ohuteave pilveturve vastavus

Trend Micro

Trend Micro

Trend Micro, ülemaailmne küberturvalisuse liider, kes aitab muuta maailma digitaalse teabe vahetamiseks turvaliseks. Meie ühtne küberjulgeolekuplatvorm kaitseb aastakümnete pikkusest turbeteadmistest, globaalsetest ohuuuringutest ja pidevast uuendustegevusest sadu tuhandeid organisatsioone ja miljoneid inimesi pilvedes, võrkudes, seadmetes ja lõpp-punktides.

XDR cloud network

Proofpoint

Proofpoint

Proofpoint on olnud pikka aega üks liidritest kõikvõimalikes tootevõrdlustes ja seda ka põhjusega. Tegemist on ühe parima e-maili-turbeplatvormiga. Tootes on lisaks muule e-mailide turvalisusega seotud funktsionaalsustele ka põhjalik ja täpne ülevaade andmepüügikatsetest ning õppekeskkond, kuhu saab töötajaid suunata koolitusi läbima.

emailiturvalisus turvalisuskoolitus andmepüük pilveturve

Arbit

Arbit

Arbit pakub täielikku valikut sertifitseeritud domeenidevahelisi lahendusi, mis kasutavad andmediooditehnoloogiat. Arbit Data Diode ja Arbit TRUST Gateway lahendavad kõrge turvalisusega segmenteeritud / õhuvahega võrkude tõhusa haldamise väljakutsed teie organisatsioonis.

andmedioodid

Elastic

Elastic

Elastic’usse on kokku toodud Elasticsearch tehnoloogia, Logstash ja Kibana, mille kombinatsioon on pannud aluse SIEMi uuele ajastule. Elastic’u tasuta versioon on väga hea lisakoht logihalduse juurutamiseks. Edasi saab hõlpsasti lisatööriistu ja masinõppe funktsioone lisada.

SIEM vastavus XDR

Opswat

Opswat

OPSWAT kaitseb kriitilist infrastruktuuri (CIP). Meie eesmärk on kõrvaldada pahavara ja nullpäeva rünnakud. Usume, et iga fail ja seade kujutab endast ohtu. Ohtudega tuleb tegeleda kogu aeg kõikides kohtades – sisenemisel, väljumisel ja puhkeolekus. Meie tooted keskenduvad ohtude ennetamisele ja protsesside loomisele turvaliseks andmeedastuseks ja seadmetele turvaliseks juurdepääsuks.

pilveturve

KnowBe4

KnowBe4

KnowBe4 on turvateadlikkuse tõstmise koolitusplatvorm, mis võimaldab ettevõttel aktiivselt võitluses andmepüügi vastu kui ka harida ning mõõta ettevõtte töötajate teadmiste taset. Suureks abiks on olnud neile üks silmapaistvamaid häkkereid ja sotsiaalse inseneeria esiisa Kevin Mitnick. Lisaks muudele materjalidele on keskkonnas üleval erinevad andmepüügisimulatsioonid (ja aruandlus), mis on abiks paljudele ettevõtetele. KnowBe4 pakub ka üht kõige intuitiivsemat tööriista erinevate nõuete (N: ISO27001, PCI/DSS, GDPR jne) halduseks.

vastavus turvakoolitus andmepüük

Microsoft

Microsoft

Microsoft on küberturvalisuse valdkonnas palju pingutanud. Tulemustes ei pea O365 investeerinud ettevõtted pettuma. Turbelahenduste seas on EDR, seadmete turvalahendused, Sentinel SIEM jm.

EDR identiteedihaldus SIEM

Tenable

Tenable

Tenable on oluline tööriist, mis aitab teil hinnata ja hallata haavatavusi kogu organisatsioonis. Pidevalt lisandub tooteid, uusi funktsioone ja analüüsi lähtekohti – lõppseadmetest pilvekonteinerite ja OT-ni.

haavatavustehaldamine pilveturve vastavus

LogRhythm

LogRhythm

LogRhythm on Ameerika turbeteabe ettevõte, mis on spetsialiseerunud turbeteabe ja sündmuste haldamisele, logihaldusele, võrgu- ja lõpp-punktide jälgimisele ja kohtuekspertiisile ning turbeanalüütikale.

SIEM NDR Cloud

Splunk

Splunk

Splunki platvorm eemaldab tõkked andmete ja tegevuse vahel, andes jälgitavuse, IT- ja turvameeskondadele võimaluse tagada oma organisatsioonide turvalisus, vastupidavus ja uuenduslikkus.

SOAR pilveturve

Thales

Thales

Olles ülemaailmne andmekaitse liider, aitab Thales maailma kõige usaldusväärsematel kaubamärkidel ja suurimatel organisatsioonidel kaitsta nende kõige tundlikumaid andmeid, kaitske pilve ja saavutage vastavus tööstusharu juhtivate andmete krüptimise, juurdepääsuhalduse ja tarkvara litsentsimise lahenduste abil.

dataprotection network

IBM

IBM

IBM on ühe kõige edukama ja põhjalikuma SIEMi platvormi – qRadar’i tootja. Toode pakub lõputult võimalusi ja liidestusi ning on sageli SOC-meeskondade eelistatud standardne valik.

SIEM identiteedihaldus SOAR

CheckPoint

CheckPoint

Checkpoint Quantum on pikka aega olnud üks parimaid võrguturbelahenduste pakkujaid. Nende portfell on arenenud koos ettevõtete kasvavate vajadustega seoses pilveturbega.

võrk emailiturvalisus pilveturve