Meie lugu

CYBERS (Security Software OÜ) sai alguse 2010. aastal ennekõike McAfee tarkvaratoodete edasimüüja ja juurutajana.

2014 aastal hakkasime esimesena Baltikumis pakkuma täielikult hallatud turvalisuse teenuste mudelit. CYBERS’i Küberkaitse Operatsioonide Keskuse Teenuses (SOCaaS) on ühendatud parimad tehnoloogiad ning 24/7 monitooringuteenus.

Vastates klientide soovidele panime 2016. aastal kokku oma riskihalduse ja vastavuse meeskonna, kes aitab ettevõtetel vastata nüüdisaegsetele küberturvalisuse nõuetele ja standarditele nagu näiteks ISO27001, PCI/DSS ja GDPR (isikuandmete kaitse määrus).

Mõned aastad tagasi lisandus veel Punane Tiim ehk läbistustestide tiim.

Täna pakume nii era- kui avalikule sektorile laiahaardelist valikut küberturvalisuse lahendusi ja teenuseid ning oleme juurutuspartneriks kümnetele tuntud tarkvaratootjatele.

Meie tiimid kaitsevad klientide andmeid ja ärikriitilisi protsesse üle Põhja-Euroopa.

aastat on meie spetsialistide kombineeritud kogemustepagas küberturvalisuse valdkonnas

Üks kolleegidest võib täita ka preestri rolli

partnerit on meiega koostööd tegemas

erinevast rahvusest turvaekspertide meeskond

Meie missioon

  • Usume, et mitte keegi ei pea küberkuritegevuse pärast kannatama! Arendades oma teadmisi, oskusi ja lähenemist küberkaitse tehnoloogiale võimaldab meil pakkuda efektiivseid ja usaldusväärseid küberturbe teenuseid, millele meie kliendid saavad toetuda.

Meie kvaliteedi- ja infoturbe põhimõtted

Täna on CYBERS juhtiv küberturbe terviklahenduste pakkuja nii era- kui ka avaliku sektori klientidele. Lähtume oma töös ISO 27001 ja ISO 9001 standarditest, mis aitavad meid jätkupidevalt parendada kliendi rahulolu, teenuste järjepidevust, infoturvalisuse taset ning vastavust seadustele. Me töötame pidevalt oma MISSIOONI nimel: “Usume, et keegi ei tohiks küberkuritegevuse all kannatada! Täiendades pidevalt oma teadmisi, oskusi ja meetodeid küberkaitsetehnoloogiates, saame pakkuda klientidele tõhusaid turvateenuseid, mida nad usaldavad ja millele and loota saavad.”

 

 

 

Selle saavutamiseks me:

  • Pühendume infoturbe ja kvaliteedijuhtimissüsteemide vastavatele standarditele ja õigusaktidele, et täita nii seadusest tulenevaid nõudeid kui ka kliendi vajadusi.
  • Jälgime kvaliteedi- ja infoturberiske ning -võimalusi süsteemide ja protsesside parendamiseks ja kontrollimiseks.
  • Seame eesmärgid oma protsesside kvaliteedile ja infoturvalisusele ning jälgime nende täitmist.
  • Tagame, et kõik meie töötajad mõistaksid ja järgiksid infoturvalisuse ja kvaliteediga seotud põhimõtteid järgepideva arengu nimel.
  • Kontrollime regulaarselt, et tegevustes rakendatakse infoturvalisuse ja kvaliteedi põhimõtteid.

Sertifikaadid: ISO 27001:2013 & ISO 9001:2015

Nordic-Baltic Security Summit

12 aastat tagasi eksklusiivselt meie klientidele mõeldud turvalisuse ümarlauast on saanud Põhja- ja Baltimaade üks suuremaid küberturvalisuse spetsialiste ja eksperte kokku toovaid üritusi.

Nordic-Baltic Security Summit toob igal aastal kokku sadu küberturvalisuse valdkonna esindajaid.

Summit’i päevakavas on alati kolm erineva formaadiga sisuplokki:

  • Ettekanded kolleegidelt, mis põhinevad valdavalt erinevate organisatsioonide kogemustel ja lugudel nende küberturvalisuse teekonnast.
  • Summit’i praktilises osas demovad „häkkerid“ mõningaid kõige tõsisemaid või „huvitavamaid“ globaalseid või kohalikke rünnakuid ja näitavad täpselt, kuidas need olid üles ehitatud.
  • Tehnoloogiate plokis tutvustame uusimaid lahendusi ja tööriistu küberohtudega toimetulemiseks.

Valik meie kliente

Security Software OÜ

Registrikood 11924368
E-post info@cybers.eu
Aadress Pärnu mnt 158/1, 11317 Tallinn, Eesti
Telefon +372 669 9707

Kas teil on probleeme küberkurjategijatega? Kas arvate, et olete ohus?

Pakume laiahaardelist valikut küberturvalisuse teenuseid, tooteid ja lahendusi. Vajaliku komplekti paneme kokku vastavalt iga organisatsiooni vajadustele.