KÜBERCAST #021: Mida teha küberriskidega?

CYBERS 9. okt. 2023

Üha areneval äririskide maastikul paistab üks kategooria silma oma hoomamatuse poolest – küberrisk. See näib olevat abstraktne oht, kuid ei tasu lasta end lollitada, see on sama reaalne ja potentsiaalselt laastav kui kõik muud riskid. Seekordses KüberCAST’is süveneme  koos saatejuhtide Ronnie Jaanholdi ja Siim Pajusaatega küberriskide maailma. Arutame riskijuhtimise strateegiaid, nende tähtsuse järjekorda seadmist ja nende tõhusat haldamist. Selle kriitilise teema arutellu on meiega ühinenud ka külalisekspert Indrek Saul, kasvustrateeg ja ärinõustaja.

Saade on salvestatud Nordic-Baltic Security Summiti raames ning on ingliskeelne.

Viimased postitused

4. juuni 2024

Küberturvalisus tootmisettevõttes – väljakutsed ja õppetunnid Hanza Grupi näitel

Kiirelt areneval digiajastul seisab tootmissektor silmitsi üha suurema hulga küberjulgeoleku ohtudega. Rahvusvaheliste ning keerukate operatsioonidega ettevõtted peavad need ohud juba eos maandama, et kaitsta kriitilist infrastruktuuri. Loe blogist ja kuula saadet, kuidas Hanza Grupp sellele kõigele lähenenud on.

Loe edasi
3. juuni 2024

Märgiline sündmus küberturbes: CYBERS on ametlikult osa NEVERHACK grupist

CYBERS ühines Euroopa juhtiva küberjulgeoleku kontserniga NEVERHACK SAS, et tugevdada turupositsiooni, laiendada haaret ja pakkuda klientidele lisaväärtust.

Loe edasi
21. märts 2024

Teenusedisain ja küberturvalisus käsikäes: Tänapäeva digitaalsete lahenduste alustalad

Tänapäeva kiiresti arenevas digimaailmas on ettevõtete edu võti pakkuda mitte ainult innovaatilisi, vaid ka turvalisi teenuseid. KüberCASTi viimases osas jagas Andres Kostiv, teenusedisaini ja kasutajakogemuse ekspert, olulisi teadmisi ja näpunäiteid, kuidas integreerida küberturvalisus teenusedisaini, et luua kliendikeskseid ja turvalisi digilahendusi.

Loe edasi

Kas teil on probleeme küberkurjategijatega? Kas arvate, et olete ohus?

Pakume laiahaardelist valikut küberturvalisuse teenuseid, tooteid ja lahendusi. Vajaliku lahenduse paneme kokku vastavalt iga organisatsiooni vajadustele.