KÜBERCAST #038: Küberi trendid: minevik, tulevik ja õppetunnid

CYBERS 27. juuni 2024

Seekordses KüberCasti episoodis vaatavad saatejuhid Siim Pajusaar ja Ronnie Jaanhold ajas tagasi, analüüsides küberintsidente ja trende, mis seda perioodi kujundasid. Arutluse all on teenusetõkestusrünnakud, petuskeemid, kolmandate osapoolte roll küberintsidentides ja nullpäeva turvanõrkused. Samuti on rõhk tuleviku trendidel, nagu identiteedipõhised rünnakud ja tehisintellekti kasutamine küberrünnakutes.

Saatest kuuled praktilisi soovitusi küberhügieeni parandamiseks ja kriisijuhtimisplaanide koostamiseks.

Head kuulamist!

Jaga

Märksõnad

Märksõnad

Jaga

Viimased postitused

4. juuni 2024

Küberturvalisus tootmisettevõttes – väljakutsed ja õppetunnid Hanza Grupi näitel

Kiirelt areneval digiajastul seisab tootmissektor silmitsi üha suurema hulga küberjulgeoleku ohtudega. Rahvusvaheliste ning keerukate operatsioonidega ettevõtted peavad need ohud juba eos maandama, et kaitsta kriitilist infrastruktuuri. Loe blogist ja kuula saadet, kuidas Hanza Grupp sellele kõigele lähenenud on.

Loe edasi
3. juuni 2024

Märgiline sündmus küberturbes: CYBERS on ametlikult osa NEVERHACK grupist

CYBERS ühines Euroopa juhtiva küberjulgeoleku kontserniga NEVERHACK SAS, et tugevdada turupositsiooni, laiendada haaret ja pakkuda klientidele lisaväärtust.

Loe edasi
21. märts 2024

Teenusedisain ja küberturvalisus käsikäes: Tänapäeva digitaalsete lahenduste alustalad

Tänapäeva kiiresti arenevas digimaailmas on ettevõtete edu võti pakkuda mitte ainult innovaatilisi, vaid ka turvalisi teenuseid. KüberCASTi viimases osas jagas Andres Kostiv, teenusedisaini ja kasutajakogemuse ekspert, olulisi teadmisi ja näpunäiteid, kuidas integreerida küberturvalisus teenusedisaini, et luua kliendikeskseid ja turvalisi digilahendusi.

Loe edasi

Kas teil on probleeme küberkurjategijatega? Kas arvate, et olete ohus?

Pakume laiahaardelist valikut küberturvalisuse teenuseid, tooteid ja lahendusi. Vajaliku lahenduse paneme kokku vastavalt iga organisatsiooni vajadustele.