KÜBERCAST #034: Andmeleke – kibe tablett, tugev ravim?

CYBERS 26. apr. 2024

Seekordses podcastis käsitlevad saatejuht Ronnie Jaanhold ja advokaat Sten Tikerpe (Advokaadibüroo Nove)  hiljutist suurt andmelekke juhtumit, mis puudutas Allium UPI hallatud süsteeme, kuhu kuulusid Apotheka, PetCity ja teised seotud ettevõtted.

Andmeleke on alati tõsine sündmus, kuid sellest saadud õppetunnid võivad olla hindamatud nii tarbijatele kui ettevõtetele, kes soovivad oma tegevuses rakendada parimaid andmekaitse praktikaid.

Jaga

Jaga

Viimased postitused

21. märts 2024

Teenusedisain ja küberturvalisus käsikäes: Tänapäeva digitaalsete lahenduste alustalad

Tänapäeva kiiresti arenevas digimaailmas on ettevõtete edu võti pakkuda mitte ainult innovaatilisi, vaid ka turvalisi teenuseid. KüberCASTi viimases osas jagas Andres Kostiv, teenusedisaini ja kasutajakogemuse ekspert, olulisi teadmisi ja näpunäiteid, kuidas integreerida küberturvalisus teenusedisaini, et luua kliendikeskseid ja turvalisi digilahendusi.

Loe edasi
4. märts 2024

RÜNNAK, mis läks maksma miljoneid

Mullu tabas lunavararünnak kaht Harjumaal tegutsevat metallitööstusettevõtet, kus töötab kokku ligi 400 inimest. Firmade juhid räägivad avatult, mis ja miks juhtus, et aidata teistel sarnaseid ohte vältida.

Loe edasi
23. veebr. 2024

Andmeturbe ja tehisintellekti ajastu: strateegiline lähenemine digitaalsele transformatsioonile

Süvene andmeturbe ja tehisintellekti keerukesse, et mõista, kuidas need pöördelised tehnoloogiad muudavad äristrateegiaid ja tegevuse tõhusust.

Loe edasi

Kas teil on probleeme küberkurjategijatega? Kas arvate, et olete ohus?

Pakume laiahaardelist valikut küberturvalisuse teenuseid, tooteid ja lahendusi. Vajaliku lahenduse paneme kokku vastavalt iga organisatsiooni vajadustele.