KÜBERCAST #032: Küberturvalisemaks läbi teenusedisaini – miks ja kuidas?

CYBERS 21. märts 2024

KüberCASTi episood Andres Kostiviga (Futurist) avas ukse teenusedisaini ja küberturvalisuse ühendamise maailma, pakkudes väärtuslikke teadmisi ja nõuandeid, kuidas neid kahte kriitilist komponenti edukalt integreerida. Digitaalsete lahenduste tulevik sõltub teenusedisaini ja küberturvalisuse sümbioosist, mis tagab turvalised, kasutajasõbralikud ja kliendikesksed teenused. Ettevõtted, mis mõistavad ja rakendavad neid põhimõtteid, on valmis vastama tänastele ja homsetele digitaalsetele väljakutsetele.

 

Jaga

Jaga

Viimased postitused

4. juuni 2024

Küberturvalisus tootmisettevõttes – väljakutsed ja õppetunnid Hanza Grupi näitel

Kiirelt areneval digiajastul seisab tootmissektor silmitsi üha suurema hulga küberjulgeoleku ohtudega. Rahvusvaheliste ning keerukate operatsioonidega ettevõtted peavad need ohud juba eos maandama, et kaitsta kriitilist infrastruktuuri. Loe blogist ja kuula saadet, kuidas Hanza Grupp sellele kõigele lähenenud on.

Loe edasi
3. juuni 2024

Märgiline sündmus küberturbes: CYBERS on ametlikult osa NEVERHACK grupist

CYBERS ühines Euroopa juhtiva küberjulgeoleku kontserniga NEVERHACK SAS, et tugevdada turupositsiooni, laiendada haaret ja pakkuda klientidele lisaväärtust.

Loe edasi
21. märts 2024

Teenusedisain ja küberturvalisus käsikäes: Tänapäeva digitaalsete lahenduste alustalad

Tänapäeva kiiresti arenevas digimaailmas on ettevõtete edu võti pakkuda mitte ainult innovaatilisi, vaid ka turvalisi teenuseid. KüberCASTi viimases osas jagas Andres Kostiv, teenusedisaini ja kasutajakogemuse ekspert, olulisi teadmisi ja näpunäiteid, kuidas integreerida küberturvalisus teenusedisaini, et luua kliendikeskseid ja turvalisi digilahendusi.

Loe edasi

Kas teil on probleeme küberkurjategijatega? Kas arvate, et olete ohus?

Pakume laiahaardelist valikut küberturvalisuse teenuseid, tooteid ja lahendusi. Vajaliku lahenduse paneme kokku vastavalt iga organisatsiooni vajadustele.