KÜBERCAST #022: CISO positsioon ettevõttes – kes, miks ja milleks?

CYBERS 23. okt. 2023

Saatejuhid Ronnie Jaanhold ja Siim Pajusaar koos külalise Jüri Voronoviga annavad olulise ülevaate infoturbe juhtimise rollidest ja vastutusest ettevõtetes ning rõhutab, kui oluline on juhtkonna teadlikkus ja valmisolek investeerida infoturbe parandamisse. CISO roll ei ole mitte ainult tehniline, vaid ka strateegiline, mis nõuab sügavat arusaamist ettevõtte riskidest ja äriprotsessidest.

Saates mainiti ära ka CERT-EE kübervaldkonna uudiskiri. Uudiskirjaga liitumise info leiad siit: CERT-EE uudiskiri

Viimased postitused

4. juuni 2024

Küberturvalisus tootmisettevõttes – väljakutsed ja õppetunnid Hanza Grupi näitel

Kiirelt areneval digiajastul seisab tootmissektor silmitsi üha suurema hulga küberjulgeoleku ohtudega. Rahvusvaheliste ning keerukate operatsioonidega ettevõtted peavad need ohud juba eos maandama, et kaitsta kriitilist infrastruktuuri. Loe blogist ja kuula saadet, kuidas Hanza Grupp sellele kõigele lähenenud on.

Loe edasi
3. juuni 2024

Märgiline sündmus küberturbes: CYBERS on ametlikult osa NEVERHACK grupist

CYBERS ühines Euroopa juhtiva küberjulgeoleku kontserniga NEVERHACK SAS, et tugevdada turupositsiooni, laiendada haaret ja pakkuda klientidele lisaväärtust.

Loe edasi
21. märts 2024

Teenusedisain ja küberturvalisus käsikäes: Tänapäeva digitaalsete lahenduste alustalad

Tänapäeva kiiresti arenevas digimaailmas on ettevõtete edu võti pakkuda mitte ainult innovaatilisi, vaid ka turvalisi teenuseid. KüberCASTi viimases osas jagas Andres Kostiv, teenusedisaini ja kasutajakogemuse ekspert, olulisi teadmisi ja näpunäiteid, kuidas integreerida küberturvalisus teenusedisaini, et luua kliendikeskseid ja turvalisi digilahendusi.

Loe edasi

Kas teil on probleeme küberkurjategijatega? Kas arvate, et olete ohus?

Pakume laiahaardelist valikut küberturvalisuse teenuseid, tooteid ja lahendusi. Vajaliku lahenduse paneme kokku vastavalt iga organisatsiooni vajadustele.