Tõus traditsioonilisest IT konverentsist tulevikku suunatud turvalisuse edendajani

CYBERS 28. aug. 2023

Security Summit oli algupäraselt klassikaline IT konverents, mille peamiseks sihtgrupiks olid tehnilised spetsialistid. Konverentsi põhieesmärk on aga palju suurem – tõsta ühiskonna teadlikkust küberturvalisusest tervikuna. Seda mitte ainult IT-spetsialistidele, vaid kõigile, kes puutuvad kokku digitaalsete seadmete ja teenustega.

Sel aastal on toimumas juba 14. Security Summit, olles suurem ja sisukam kui kunagi varem.

Üle 40 esineja, laiaulatuslikud teemad ja mitmekülgsed vaatenurgad muudavad selle sündmuses aasta kõige olulisemaks turbeteemade konverentsiks. Osalejad saavad nelja paneeli ning töötubade raames mitte ainult uusi teadmisi, vaid ka võimaluse laiendada enda võrgustikku.

Mida Nordic-Baltic Security Summitilt oodata?

  • Osalejad saavad sügavama vaate aasta kõige olulisematesse küberturvalisuse teemadesse ja küsimustesse. Konverents keskendub sellele, kuidas ennetada, elimineerida ja minimeerida küberturbe ohtusid.
  • Sel aastal on fookuses “Future Proof Cyber Security” ehk tuleviku turvalisus. Osalejad saavad teadmisi sellest, kuidas luua ärimudeleid ja praktikaid, mis on kestvad ning toimivad ka pika aja jooksul.
  • Üle 40 esineja jagavad oma teadmisi ja kogemusi. Näiteks räägib Joseph Carson küberkuritegevuse arengust läbi aastate, Kaupo Rosin avab riigi vaadet küberturvalisusele, ja Jim Shields, kes tuleb hoopis filmimaailmast, annab põneva ülevaate, kuidas küberkaitsest saab kaasahaaravat visuaalset lugu jutustada.
  • Lisaks jagatakse reaalseid kogemuslugusid. AS Estanc ja OÜ Tammer jagavad toimunud küberrünnaku kogemust ning aitavad mõista, mida see ettevõtte jaoks tähendab ning kuidas reageerima peaks.
  • Praktilisemate teemade austajatele pakub Sami Laiho töötuba “Implementing Directory Tiering and Privileged Access Workstations”, kus räägitakse, kuidas jagada Windowsi domeeni, et ründajate ligipääsu piirata.

Läbi aastate on Nordic-Baltic Security Summitil juhtunud ootamatusi,  kuulatud väga põnevaid ja kasulikke esinemisi ning tegeletud isegi sõjaaegse lõhkekehaga. Kuula seekordset KüberCASTi, et kuulata saatekülaliste Rita Käit-Varese ja Endrik Randoja meenutusi varasematest aastatest ning vaadet sellele aastale SIIT.

Ning kui oled valmis olema sammuke eespool küberohtudest, saad veel selleaastasel üritusel osaleda: Nordic-Baltic SECURITY SUMMIT 2023.

 

 

Viimased postitused

21. märts 2024

Teenusedisain ja küberturvalisus käsikäes: Tänapäeva digitaalsete lahenduste alustalad

Tänapäeva kiiresti arenevas digimaailmas on ettevõtete edu võti pakkuda mitte ainult innovaatilisi, vaid ka turvalisi teenuseid. KüberCASTi viimases osas jagas Andres Kostiv, teenusedisaini ja kasutajakogemuse ekspert, olulisi teadmisi ja näpunäiteid, kuidas integreerida küberturvalisus teenusedisaini, et luua kliendikeskseid ja turvalisi digilahendusi.

Loe edasi
4. märts 2024

RÜNNAK, mis läks maksma miljoneid

Mullu tabas lunavararünnak kaht Harjumaal tegutsevat metallitööstusettevõtet, kus töötab kokku ligi 400 inimest. Firmade juhid räägivad avatult, mis ja miks juhtus, et aidata teistel sarnaseid ohte vältida.

Loe edasi
23. veebr. 2024

Andmeturbe ja tehisintellekti ajastu: strateegiline lähenemine digitaalsele transformatsioonile

Süvene andmeturbe ja tehisintellekti keerukesse, et mõista, kuidas need pöördelised tehnoloogiad muudavad äristrateegiaid ja tegevuse tõhusust.

Loe edasi

Kas teil on probleeme küberkurjategijatega? Kas arvate, et olete ohus?

Pakume laiahaardelist valikut küberturvalisuse teenuseid, tooteid ja lahendusi. Vajaliku lahenduse paneme kokku vastavalt iga organisatsiooni vajadustele.