Tõus traditsioonilisest IT konverentsist tulevikku suunatud turvalisuse edendajani

CYBERS 28. aug. 2023

Security Summit oli algupäraselt klassikaline IT konverents, mille peamiseks sihtgrupiks olid tehnilised spetsialistid. Konverentsi põhieesmärk on aga palju suurem – tõsta ühiskonna teadlikkust küberturvalisusest tervikuna. Seda mitte ainult IT-spetsialistidele, vaid kõigile, kes puutuvad kokku digitaalsete seadmete ja teenustega.

Sel aastal on toimumas juba 14. Security Summit, olles suurem ja sisukam kui kunagi varem.

Üle 40 esineja, laiaulatuslikud teemad ja mitmekülgsed vaatenurgad muudavad selle sündmuses aasta kõige olulisemaks turbeteemade konverentsiks. Osalejad saavad nelja paneeli ning töötubade raames mitte ainult uusi teadmisi, vaid ka võimaluse laiendada enda võrgustikku.

Mida Nordic-Baltic Security Summitilt oodata?

  • Osalejad saavad sügavama vaate aasta kõige olulisematesse küberturvalisuse teemadesse ja küsimustesse. Konverents keskendub sellele, kuidas ennetada, elimineerida ja minimeerida küberturbe ohtusid.
  • Sel aastal on fookuses “Future Proof Cyber Security” ehk tuleviku turvalisus. Osalejad saavad teadmisi sellest, kuidas luua ärimudeleid ja praktikaid, mis on kestvad ning toimivad ka pika aja jooksul.
  • Üle 40 esineja jagavad oma teadmisi ja kogemusi. Näiteks räägib Joseph Carson küberkuritegevuse arengust läbi aastate, Kaupo Rosin avab riigi vaadet küberturvalisusele, ja Jim Shields, kes tuleb hoopis filmimaailmast, annab põneva ülevaate, kuidas küberkaitsest saab kaasahaaravat visuaalset lugu jutustada.
  • Lisaks jagatakse reaalseid kogemuslugusid. AS Estanc ja OÜ Tammer jagavad toimunud küberrünnaku kogemust ning aitavad mõista, mida see ettevõtte jaoks tähendab ning kuidas reageerima peaks.
  • Praktilisemate teemade austajatele pakub Sami Laiho töötuba “Implementing Directory Tiering and Privileged Access Workstations”, kus räägitakse, kuidas jagada Windowsi domeeni, et ründajate ligipääsu piirata.

Läbi aastate on Nordic-Baltic Security Summitil juhtunud ootamatusi,  kuulatud väga põnevaid ja kasulikke esinemisi ning tegeletud isegi sõjaaegse lõhkekehaga. Kuula seekordset KüberCASTi, et kuulata saatekülaliste Rita Käit-Varese ja Endrik Randoja meenutusi varasematest aastatest ning vaadet sellele aastale SIIT.

Ning kui oled valmis olema sammuke eespool küberohtudest, saad veel selleaastasel üritusel osaleda: Nordic-Baltic SECURITY SUMMIT 2023.

 

 

Viimased postitused

26. sept. 2023

Mõistatuslik sumiseja – UVB-76

UVB-76 ehk the buzzer, on üks neist müsteeriumidest, mis on köitnud nii amatöörraadio entusiaste kui ka vandenõuteoreetikuid. Seekordses KüberCASTi saates on Saatejuhtidel Ronnie Jaanholdil ja Siim Pajusaarel külas Andrus Aaslaid – raadiosignaalide ja signaalianalüüsi entusiast, kes on hobikorras pühendanud aastaid UVB-76 ja sarnaste fenomenide uurimisele. Räägime fenomenist nimega UVB-76 mis oma olemuselt tundub lihtsalt sumisev raadiojaam kuid selle taga on peitumas palju muud.

Loe edasi
11. sept. 2023

Kes, mis ja miks on ISO 27001?

Saates räägitakse täpsemalt ISO 27001 standardist, selle vajalikkusest ning ka auditeerimisprotsessist. Selgeks saab see, et ISO 27001 sertifikaat on võimas tööriist infoturbe tagamiseks ja klientide usalduse suurendamiseks.

Loe edasi
28. aug. 2023

Tõus traditsioonilisest IT konverentsist tulevikku suunatud turvalisuse edendajani

Security Summit oli algupäraselt klassikaline IT konverents, mille peamiseks sihtgrupiks olid tehnilised spetsialistid. Konverentsi põhieesmärk on aga palju suurem – tõsta ühiskonna teadlikkust küberturvalisusest tervikuna. Seda mitte ainult IT-spetsialistidele, vaid kõigile, kes puutuvad kokku digitaalsete seadmete ja teenustega. Sel aastal on toimumas juba 14. Security Summit, olles suurem ja sisukam kui kunagi varem.

Loe edasi

Kas teil on probleeme küberkurjategijatega? Kas arvate, et olete ohus?

Pakume laiahaardelist valikut küberturvalisuse teenuseid, tooteid ja lahendusi. Vajaliku lahenduse paneme kokku vastavalt iga organisatsiooni vajadustele.