Oleme ametlikult ISO 27001 standardile vastav!

CYBERS 31. mai 2023

Tänapäeva maailmas ei piisa väitest, et teame ja teeme kõike turvaliselt. Kliendid ja äripartnerid tahavad sellele väitele tõestust ning nüüd saame seda kinnitada – oleme sertifitseeritud vastavalt ISO 27001 standardile.

Cybersil on väga pikaajaline kogemus tõhusate info – ja küberturvalisuse juhtimissüsteemide loomisel. Olles algusest peale järginud kõrgeimaid standardeid, näitab see sertifikaat hästi seda, et meil on esmaklassilised süsteemid ja protseduurid, et seda taset järjepidevalt hoida.

Üldtunnustatud rahvusvahelise standardi ISO 27001 nõuetele vastava infoturbe juhtimissüsteemi juurutamine on suurepärane viis näidata oma klientidele ja teistele osapooltele, et infoturve on meie jaoks oluline ning mõistame riske, millega me kokku puutume. ISO standard on usaldusraamistik, mis annab kindluse nii organisatsioonis sees kui meie klientidele ja partneritele, et andmete konfidentsiaalsus, terviklus ja turvaline kättesaadavus on tagatud.

Mis on ISO 27001 standard?

ISO 27001 on ISO 27000 ülemaailmselt tunnustatud standardite perekonna kõige olulisem standard, mis annab juhiseid ja loogilise raamistiku organisatsiooni infoturvalisuse tagamiseks. See on infoturbe “de facto standard”, mida peetakse parimaks viisiks kinnitada, et ettevõttel on iga küberturvalisuse aspekt kontrolli all.

Miks on ISO 27001 standard oluline?

  • tagab selle, et infoturve oleks ärieesmärkidega kooskõlas ning pidevalt täiustatud
  • suurendab klientide, koostööpartnerite ja teiste sidusrühmade usaldust
  • tugevdab ettevõtte mainet sise- ja välisturgudel
  • infoturbe juhtimine on lahutamatu osa organisatsiooni juhtimissüsteemist
  • annab selge ülevaate rollidest ja vastutusest infoturbe tagamisel
  • hoiab turbemeetmed ajakohased ning aitab neid sõltumatult hinnata
  • aitab ennetada või leevendada intsidentidest tulenevat kahju
  • aitab tegevuskulusid kokku hoida
  • aitab IT- ja äriprotsesside riske maandada

Soovid ka enda organisatsiooni infoturvet uuele tasemele viia?

Kirjuta meile – me aitame! Seda standardit saab taotleda iga organisatsioon, kelle jaoks on andmete turvaline haldamine oluline, sõltumata valdkonnast või ettevõtte suurusest. Cybersil on suur kogemus nende süsteemide loomisel ning aitame Sul jõuda sertfitseerimiseni kiiremini ja ressursitõhusamalt. Teeme Sinuga koostööd kogu sertifitseerimisprotsessi vältel ja vajadusel ka edaspidi. Näiteks pakume sertifitseeritud klientidele tugiteenuseid, osaledes infoturbe riskianalüüsides ja viies läbi siseauditeid.

Loe selle kohta rohkem siit: SERTIFITSEERIMINE

Viimased postitused

4. juuni 2024

Küberturvalisus tootmisettevõttes – väljakutsed ja õppetunnid Hanza Grupi näitel

Kiirelt areneval digiajastul seisab tootmissektor silmitsi üha suurema hulga küberjulgeoleku ohtudega. Rahvusvaheliste ning keerukate operatsioonidega ettevõtted peavad need ohud juba eos maandama, et kaitsta kriitilist infrastruktuuri. Loe blogist ja kuula saadet, kuidas Hanza Grupp sellele kõigele lähenenud on.

Loe edasi
3. juuni 2024

Märgiline sündmus küberturbes: CYBERS on ametlikult osa NEVERHACK grupist

CYBERS ühines Euroopa juhtiva küberjulgeoleku kontserniga NEVERHACK SAS, et tugevdada turupositsiooni, laiendada haaret ja pakkuda klientidele lisaväärtust.

Loe edasi
21. märts 2024

Teenusedisain ja küberturvalisus käsikäes: Tänapäeva digitaalsete lahenduste alustalad

Tänapäeva kiiresti arenevas digimaailmas on ettevõtete edu võti pakkuda mitte ainult innovaatilisi, vaid ka turvalisi teenuseid. KüberCASTi viimases osas jagas Andres Kostiv, teenusedisaini ja kasutajakogemuse ekspert, olulisi teadmisi ja näpunäiteid, kuidas integreerida küberturvalisus teenusedisaini, et luua kliendikeskseid ja turvalisi digilahendusi.

Loe edasi

Kas teil on probleeme küberkurjategijatega? Kas arvate, et olete ohus?

Pakume laiahaardelist valikut küberturvalisuse teenuseid, tooteid ja lahendusi. Vajaliku lahenduse paneme kokku vastavalt iga organisatsiooni vajadustele.