Märgiline sündmus küberturbes: CYBERS on ametlikult osa NEVERHACK grupist

CYBERS 3. juuni 2024

26. aprillil allkirjastatud leping Prantsusmaal registreeritud küberturvalisuse kontserni NEVERHACK SAS-i poolt 100% osaluse omandamiseks Security Software OÜ-s (CYBERS) sai konkurentsiameti heaksiidu.

Tehingu tulemusena liidetakse Eesti küberturvalisuse ettevõte CYBERS Euroopa juhtiva küberturbe ettevõtete grupiga NEVERHACK.

CYBERS on 14 tegutsemisaasta jooksul kasvanud Eesti üheks suurimaks, üle 50 töötajaga ja ligi 10-miljonilise aastakäibega küberturvalisuse ettevõtteks. CYBERS on küberturbe täislahendusi pakkuv ettevõte, mis teenindab kliente nii era- kui avalikus sektoris, aidates kaardistada ja ennetada küberohte ning reageerida intsidentidele.

CYBERSi tegevjuht Jürgen Erm: „Ühinemine NEVERHACK grupiga on meie jaoks oluline verstapost. See samm tugevdab meie positsiooni turul, loob uusi võimalusi ja lisandväärtust meie praegustele ja tulevastele klientidele.” CYBERSi juhtivtöötajad jäävad kõik senistele positsioonidele ja täna tegutsetakse veel sama kaubamärgi all. “Koduturg on ja jääb endiselt meie jaoks prioriteediks: Eestis ja Põhja-Euroopa turul näeme küllaga kasvuruumi, aga kindlasti laiendab tehing meie rahvusvahelist haaret,” lisas Erm.

NEVERHACK’i tegevjuht Arthur Bataille: “CYBERS on üks juhtivatest küberturbe-ettevõtetest Eestis, mida tuntakse eelkõige kui innovatiivset digiriiki. CYBERSi kaasamine meie ökosüsteemi võimaldab tõhustada turvalisema digitaalmaailma loomist, eriti just Põhja-Euroopas. Meie missiooniks ongi luua turvalisem digimaailm ja seega oleme rõõmsad, et saame CYBERSi kompetentsid liita oma teenuspakkumistega.”

NEVERHACK on Prantsuse kontsern, mille firmad on spetsialiseerunud küberturvalisusele juba üle 40 aasta, aidates ettevõtteid ja eraisikuid andmekaitses ainulaadse konsultatsiooni, koolituse, küberriskide hindamise ja tehisintellekti innovatsiooniteenuste valikuga. 2021. aastal asutatud ja seitsmes riigis (Prantsusmaa, Belgia, Saksamaa, Kanada, Singapur, Araabia Ühendemiraadid ja Eesti) tegutseval kontsernil on nüüdseks ligi 800 töötajat ning eesmärk laieneda 2024. aasta lõpuks veel nelja riiki.

Tehingut nõustasid Keystone Advisers ja advokaadibüroo Eversheds Sutherland Eesti.

Jaga

Märksõnad

Märksõnad

Jaga

Viimased postitused

4. juuni 2024

Küberturvalisus tootmisettevõttes – väljakutsed ja õppetunnid Hanza Grupi näitel

Kiirelt areneval digiajastul seisab tootmissektor silmitsi üha suurema hulga küberjulgeoleku ohtudega. Rahvusvaheliste ning keerukate operatsioonidega ettevõtted peavad need ohud juba eos maandama, et kaitsta kriitilist infrastruktuuri. Loe blogist ja kuula saadet, kuidas Hanza Grupp sellele kõigele lähenenud on.

Loe edasi
3. juuni 2024

Märgiline sündmus küberturbes: CYBERS on ametlikult osa NEVERHACK grupist

CYBERS ühines Euroopa juhtiva küberjulgeoleku kontserniga NEVERHACK SAS, et tugevdada turupositsiooni, laiendada haaret ja pakkuda klientidele lisaväärtust.

Loe edasi
21. märts 2024

Teenusedisain ja küberturvalisus käsikäes: Tänapäeva digitaalsete lahenduste alustalad

Tänapäeva kiiresti arenevas digimaailmas on ettevõtete edu võti pakkuda mitte ainult innovaatilisi, vaid ka turvalisi teenuseid. KüberCASTi viimases osas jagas Andres Kostiv, teenusedisaini ja kasutajakogemuse ekspert, olulisi teadmisi ja näpunäiteid, kuidas integreerida küberturvalisus teenusedisaini, et luua kliendikeskseid ja turvalisi digilahendusi.

Loe edasi

Kas teil on probleeme küberkurjategijatega? Kas arvate, et olete ohus?

Pakume laiahaardelist valikut küberturvalisuse teenuseid, tooteid ja lahendusi. Vajaliku lahenduse paneme kokku vastavalt iga organisatsiooni vajadustele.