Blogi

 

Märksõna "küberturvalisus"

11. okt. 2023

Ohvri süüdistamine on lihtne tekkima, ent süüdi on siiski kurjategijad, mitte ohver

Rünnakutest rääkimiseks või mitterääkimiseks on tihti mitu (kohati vastukäivat) põhjust. Vahel on strateegiliselt oluline mitte anda kurjategijatele kõlapinda, kuid tihti on asi lihtsalt selles, et ohvrid tunnevad häbi või kardavad oma maine pärast.

Loe edasi
31. mai 2023

Oleme ametlikult ISO 27001 standardile vastav!

Tänapäeva maailmas ei piisa väitest, et teame ja teeme kõike turvaliselt. Kliendid ja äripartnerid tahavad sellele väitele tõestust ning nüüd saame seda kinnitada – oleme sertifitseeritud vastavalt ISO 27001 standardile. Cybersil on väga pikaajaline kogemus tõhusate info – ja küberturvalisuse juhtimissüsteemide loomisel. Olles algusest peale järginud kõrgeimaid standardeid, näitab see sertifikaat hästi seda, et meil ... Oleme ametlikult ISO 27001 standardile vastav!

Loe edasi
18. jaan. 2022

Haavatavuse hindamine, tungimistestimine ja lööktestimine – mis ja milleks?

Paljud IT meeskonnad, kes on nimetatud turvatestidega kokku puutunud, ei tea sageli, mis nende kolme erinevus on. Nende kolme vahel valimine sõltub eelkõige testimise eesmärkidest. Mis ja milleks?

Loe edasi
18. jaan. 2022

Nordic-Baltic Security Summit’21

12 aastat tagasi eksklusiivselt meie klientidele mõeldud turvalisuse ümarlauast on saanud Põhja- ja Baltimaade üks suuremaid küberturvalisuse spetsialiste ja eksperte kokku toovaid üritusi. Tegime ülevaate 2021 aastal toimunud Security Summitist.

Loe edasi
18. jaan. 2022

„Meie veebilehele häkiti sisse!“ Mis mõttes, te olete ju CYBERS?

Küberturvalisuse teenust pakkuv ettevõte tuleb välja sellise uudisega, siis oleks see kui avalik enesele vee peale tõmbamine, kas pole? Soovime siiski oma lugu ja kogemust avalikult jagada, et tõsta ettevõtete teadlikkust ja aidata vältida sarnaseid juhtumeid. 

Loe edasi
18. jaan. 2022

10 enam levinud küberturvalisuse müüti, mis ei pea paika

Murrame küberturvalisusega seotud müüte, mis on populaarsed levima meedias. Purustame 10 levinumat, tänu millele pole paljud ettevõtted IT turvalisuse riskidest või nende leevendamise võimalustest teadlikud.

Loe edasi