Blogi

 

Märksõna "cybers"

18. jaan. 2022

Haavatavuse hindamine, tungimistestimine ja lööktestimine – mis ja milleks?

Paljud IT meeskonnad, kes on nimetatud turvatestidega kokku puutunud, ei tea sageli, mis nende kolme erinevus on. Nende kolme vahel valimine sõltub eelkõige testimise eesmärkidest. Mis ja milleks?

Loe edasi
18. jaan. 2022

Nordic-Baltic Security Summit’21

12 aastat tagasi eksklusiivselt meie klientidele mõeldud turvalisuse ümarlauast on saanud Põhja- ja Baltimaade üks suuremaid küberturvalisuse spetsialiste ja eksperte kokku toovaid üritusi. Tegime ülevaate 2021 aastal toimunud Security Summitist.

Loe edasi
18. jaan. 2022

„Meie veebilehele häkiti sisse!“ Mis mõttes, te olete ju CYBERS?

Küberturvalisuse teenust pakkuv ettevõte tuleb välja sellise uudisega, siis oleks see kui avalik enesele vee peale tõmbamine, kas pole? Soovime siiski oma lugu ja kogemust avalikult jagada, et tõsta ettevõtete teadlikkust ja aidata vältida sarnaseid juhtumeid. 

Loe edasi
10. apr. 2019

Security Summiti konverents toob Eestisse kokku küberturvalisuse eksperdid üle maailma

Juba kümnendat korda toimub Tallinnas Baltikumi ja Põhja-Euroopa suurim infoturbekonverents Security Summit, mille fookuses on era- ja avaliku sektori kogemuste vahetamine ning maailma uusimate tehnoloogiate tutvustamine.

Loe edasi
4. apr. 2019

Miks on eestimaalase küberhügieen nii kehv?

Eestimaalastele meeldib endast mõelda kui puhtast, hoolsast ja töökast rahvast, ent on üks teema, kus oleme üsna räpakad ja laisad – see on küberhügieen.

Loe edasi