Blogi

 
Viimased postitused
21. märts 2024

Teenusedisain ja küberturvalisus käsikäes: Tänapäeva digitaalsete lahenduste alustalad

Tänapäeva kiiresti arenevas digimaailmas on ettevõtete edu võti pakkuda mitte ainult innovaatilisi, vaid ka turvalisi teenuseid. KüberCASTi viimases osas jagas Andres Kostiv, teenusedisaini ja kasutajakogemuse ekspert, olulisi teadmisi ja näpunäiteid, kuidas integreerida küberturvalisus teenusedisaini, et luua kliendikeskseid ja turvalisi digilahendusi.

Loe edasi
Tulevane sündmus
29.05.2024

Kuidas enda ettevõtet kaitsta ja küberturvalisuse taset tõsta

Digitaliseerimine, automatiseerimine, tehnoloogiline areng – kõik aitavad ettevõtetel tööd efektiivsemaks muuta kuid toovad ka kaasa olulise väljakutse: kuidas kaitsta oma digitaalset taristut ja tagada äritegevuse järjepidevus?   Kutsume osalema praktilisel seminaril, mille käigus saad parema ülevaate küberturvalisuse tähendusest ja olulisusest, riskide kaardistamisest ja viisidest kuidas end kaitsta. 29.mai, 9:30 – 11:30  Seminari fookus on küberturvalisusega alustamisel Kuidas enda ettevõtet kaitsta ja küberturvalisuse taset tõsta

Vaata lähemalt
4. märts 2024

RÜNNAK, mis läks maksma miljoneid

Mullu tabas lunavararünnak kaht Harjumaal tegutsevat metallitööstusettevõtet, kus töötab kokku ligi 400 inimest. Firmade juhid räägivad avatult, mis ja miks juhtus, et aidata teistel sarnaseid ohte vältida.

Loe edasi
23. veebr. 2024

Andmeturbe ja tehisintellekti ajastu: strateegiline lähenemine digitaalsele transformatsioonile

Süvene andmeturbe ja tehisintellekti keerukesse, et mõista, kuidas need pöördelised tehnoloogiad muudavad äristrateegiaid ja tegevuse tõhusust.

Loe edasi
22. jaan. 2024

Kuidas alustada isikliku küberkaitsega?

Küberohud varitsevad meid kõikjal- loeme nendest uudistes ja teavituskampaaniaid on palju. Digitaalsetele varadele rakenduvad digitaalsed ohud- me võime jääda ilma oma andmetest, usaldusväärsusest või veel hullem- maisest varast. Piisab valesse kohta digitaalse allkirja jätmisest kui terve elu võib muutuda tundmatuseni. Loe postitust ja kuula seekordset episoodi, kust leiad olulised nõuanded ja strateegiad oma digitaalse identiteedi ja varade kaitsmiseks küberohtude eest.

Loe edasi
21. dets. 2023

Kuidas SOC analüütik päästab päeva: sissevaade küberturbe argipäeva

Seekord avavad Ronnie Jaanhold ja Siim Pajusaar ukse SOC (Security Operations Center) analüütiku rolli. See amet on küberturvalisuse lahutamatu osa, kuid paljudele seostub ametinimetusega rohkem küsimusi kui vastuseid.

Loe edasi
7. dets. 2023

Sukeldume andmete maailma ElasticON kogemuse läbi.

Seekordses KüberCASTi episoodis süvenesid Ronnie ja Siim Elasticu tehnoloogia põnevasse maailma ning selle mõjusse meie andmetepõhisele elule. Ronnie, kes külastas hiljuti Amsterdamis Elasticu kommuuniüritust, jagab uusi teadmisi ja kogemusi, mis rolli mängib Elastic suurte andmemahtude käitlemisel. Siin blogipostituses lühikokkuvõte episoodist.

Loe edasi
23. nov. 2023

Küberturvalisus ja automatiseerimine

Seekordses KüberCAST-i episoodis oli meil rõõm võõrustada Fredrik Ødegårdstuenit Shuffler.io-st, kes on kogenud turbeautomaatika ja SOAR-i (turbe korraldamine, automatiseerimine ja reageerimine) ekspert. Uurime turvalisuse automatiseerimist ja seda, miks see muutub küberturvalisuse maastiku lahutamatuks osaks.

Loe edasi

Kas teil on probleeme küberkurjategijatega? Kas arvate, et olete ohus?

Pakume laiahaardelist valikut küberturvalisuse teenuseid, tooteid ja lahendusi. Vajaliku lahenduse paneme kokku vastavalt iga organisatsiooni vajadustele.